Wieczna róża w szkle – wspaniała dekoracja i pomysł na prezent

Kwiaty są uważane są za prezent, który niewątpliwie pasuje na każdą okazję i jest w stanie trafić w każde gusta. Piękny i pachnący bukiet wręczony bliskiej osobie sprawi jej przyjemność, a uśmiech nie zejdzie z jej twarzy do końca dnia. Mogą także z powodzeniem stanowić zarówno dekorację mieszkania, jak i pomieszczeń biurowych, salonów fryzjerskich czy kosmetycznych. Cięte kwiaty jednak posiadają jeden jedyny minus – więdnął. Już po kilku dniach zaczynają  marnieć, a w rezultacie zostają całkowicie pozbawione estetycznego wyglądu.  Jest jeden sposób, by kwiaty stanowiły piękną dekorację nie na kilka dni, lecz nawet na okres kilku lat! W ofercie naszej kwiaciarni znajdują się wieczne róże – są to kwiaty poddane specjalnemu zabiegowi, który pomaga im przetrwać bardzo długi czas.

Jak powstają wieczne róże?

Róże, po osiągnięciu pełnej dojrzałości, zostają ścięte, by następnie przejść proces ''balsamowania''. Polega on na pozbyciu się z kwiatów wody, która zostaje zastąpiona roztworem na bazie gliceryny. Tym samym roztworem zostaje pokryta również łodyga kwiatów. Zabieg ten ma za zadanie zastąpić roślinom ich naturalny sok, dzięki czemu stają się one o wiele bardziej trwałe. Pomimo tego, iż róże zostały pozbawione naturalnych soków, nie tracą na wyglądzie – ich kształt oraz kolor nie ulega zmianie, a same kwiaty wyglądają przez cały czas, jakby były tuż po ścięciu – żywe i piękne. Po przygotowaniu zostają umieszczone w estetycznych pudełkach, inaczej nazywanych boxami, które wytwarzane są w różnych rozmiarach.

Wieczne róże – idealny pomysł na prezent

Kwiat róży symbolizuje między innymi wieczną miłość, zatem pomysł, by podarować ukochanej osobie pudełko wiecznych róż będzie świadectwem ogromnych uczuć, ale także stanowić będzie ono piękną pamiątkę oraz romantyczną dekorację, gdzie Wasze wspólne chwile staną się naprawdę wyjątkowe.

Eleganckie, stylowe pudełko wypełnione stabilizowanymi kwiatami to nie tylko okazja do wyrażenia uczuć, lecz także znakomity prezent na wiele innych okazji. Sprawdzą się jako podarunek na:

  • urodziny
  • imieniny
  • zaręczyny
  • ślub
  • rocznica ślubu
  • świętowanie awansu w pracy
  • odejście na emeryturę

Kwiaty jako prezent pasują niemal na każdą okazję, jak również z powodzeniem mogą zostać wręczone zupełnie bez okazji komuś, kogo darzymy sympatią lub uczuciem. Szykowny box wypełniony wiecznymi różami będzie gwarancją eleganckiej dekoracji, którą można cieszyć oczy przez bardzo długi czas. Są również całkowicie bezpieczne nawet dla alergików. Jeżeli Twoje miejsce zamieszkania to Rzeszów, zapraszamy do naszej kwiaciarni, byś mógł na własne oczy przekonać się, jak wspaniale prezentują się nasze kwiatowe boxy z wiecznymi różami. Być może pomoże Ci to w podjęciu decyzji i wyborze odpowiedniego prezentu!

 

Jak pielęgnować wieczne róże?

Wieczne róże, dzięki sposobie ich konserwacji, są praktycznie bezobsługowe – nie trzeba pamiętać o ich podlewaniu, ponieważ nie potrzebują wody. Jedyne, co trzeba mieć na uwadze, to kurz. Niewątpliwie wpłynie on w sposób negatywny na estetykę każdej domowej dekoracji. Wystarczy więc raz na jakiś czas przetrzeć kwiaty oraz box wilgotną ściereczką. Pamiętać należy również, iż wieczne róże to kwiaty naturalne – najlepiej nadają się do użytku wewnętrznego. Wystawione na ostre słońce mogą się zwyczajnie spiec, tak samo mogą zmarznąć, narażone na działanie zbyt niskich temperatur. Gdy spełnisz te wszystkie niewygórowane wymogi, możesz być pewny, że dekoracja pozostanie trwała i będzie wspaniale prezentować się w Twoim domu lub w miejscu Twojej pracy przez naprawdę długi czas.

Jeżeli szukasz eleganckiego, a przy tym funkcjonalnego prezentu, z którego ucieszyłby się każdy, odwiedź naszą kwiaciarnię – tam wyspecjalizowany personel pomoże Ci dokonać odpowiedniego wyboru. Miasto, na terenie którego oferujemy dowóz, to Rzeszów, ale wysyłka z naszego sklepu internetowego jest możliwa na terenie całego kraju.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.