Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Pomysł na prezent

Kompozycja kwiatowa to doskonały pomysł na prezent na różne okazje takie jak:  imieniny, urodziny, rocznice, dzień babci, dzień dziadka, walentynki, dzień kobiet, dzień mamy czy dzień taty.

Bardzo często wybieraną przez naszych klientów  kompozycją jest storczyk w koszyku lub donicy ozdobiony licznymi dodatkami zielonymi jak i sztucznymi.

Kompozycja kwiatowa dodatek do mieszkania czy ogrodu

Storczyk ubrany w liczne dodatki sztuczne jak i zielone, który osadzony jest w pięknym koszu lub donicy doskonale sprawdzi się na stole czy komodzie w naszym salonie, kuchni czy innym pomieszczeniu. Kwiaty ożywią i dopełnią aranżację wnętrza,  spowodują one zmianę charakteru pomieszczenia na bardziej przyjemny i przytulny a przebywanie w nim pozwoli nam jeszcze bardziej się zrelaksować.

Tworzymy kompozycje kwiatowe w donicach które idealnie nadają się jako wiosenne kompozycje kwiatowe, które można postawić na tarasie.

Dostawa Rzeszów i okolice – zakup online

Nasze produkty możesz kupić poprzez platformę sprzedażową jak i osobiście w kwiaciarni. Jeśli chciałbyś sprawić komuś prezent lub nie masz możliwości osobiście odwiedzić naszej kwiaciarni to my dowieziemy kwiaty pod wskazany adres w Rzeszowie i okolicach.