Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Bukiet z róż dla kochanej

149.00 299.00 

Bukiet z tulipanów Kokoloko

109.00 189.00 

Śliczotek

129.00 230.00 

Tulpik

129.00 230.00 

Bukiety na Dzień Mamy, by zaskoczyć ją w tym szczególnym dniu

Każda mama odgrywa w naszym życiu priorytetową rolę. To właśnie ona poświęciła czas i energię na to, by wychować nas i zapewnić nam wszystko, czego potrzebujemy. Dla wielu z nas mama jest swoistym przykładem do naśladowania i przewodnikiem w życiu. Często bazujemy na jej doświadczeniach, jednak często również zapominamy o tym, by pokazać jej to, jakie ma ona dla nas znaczenie. Dzień Mamy, który w naszym kraju obchodzimy 26 maja, jest idealnym momentem na to, by wyrazić swoją miłość i wdzięczność. Z pewnością pomogą w tym perfekcyjnie skomponowane bukiety kwiatów, których mama nie będzie się spodziewać.

Starannie dobrane kompozycje kwiatowe dla wszystkich mam

Doskonale wiemy, że wybór odpowiedniej kompozycji kwiatowej na tak szczególny dzień nie jest najłatwiejszy. Z tego też powodu nasze propozycje bukietów na Dzień Mamy są niesamowicie różnorodne. Mogą one składać się zarówno z tulipanów, które symbolizują wdzięczność i przywiązanie, ale także i z róż, które od lat są niepodważalnym dowodem miłości. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wybrać florystyczne kompozycje złożone z kwiatów całkiem innych. Wierzymy, że danie klientom szerokich możliwości wyboru jest kluczem do sprawienia mamie idealnego prezentu w tym szczególnym dniu. Dodatkowo każdy bukiet jest odpowiednio przybrany, co jeszcze bardziej podkreśla jego wyjątkowość.

Dowieziemy kwiaty do każdej mamy

Poczta Kwiatowa to z pewnością szczególny sposób na to, by wręczyć mamie zaskakujący bukiet kwiatów. Dzięki temu, że nie spodziewa się ona żadnej przesyłki, to nasz kurier wraz z bukietem pięknych kwiatów w ręce będzie dla niej niezwykle przyjemnym doświadczeniem. Klienci mogą skorzystać z naszych usług dostawy kwiatów i samodzielnie wybrać termin i godzinę, w której mają one zostać dostarczone. Dowozimy kwiaty na terenie Rzeszowa, a także i okolic.

Skontaktuj się z nami!

Być może klienci mają swoje własne pomysły na to, jak można świętować Dzień Mamy? Jeśli tak, to chętnie pomożemy z ich realizacją. Przyjmujemy również zamówienia specjalne i dokładamy wszelkich starań, by efekt ich realizacji przerósł najśmielsze oczekiwania klientów. Dzięki temu zarówno oni jak i ich mamy, będą mogli wspólnie celebrować ten najbardziej wyjątkowy dzień w roku. W przypadku zamówień specjalnych i oryginalnych, prosimy jednak o wcześniejszy kontakt, by się do tego przygotować. Oferujemy możliwość realizacji specjalnych zamówień po kontakcie telefonicznym pod numerem 518 117 318. Zadzwoń do nas!