Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Kompozycje naszej kwiaciarni doskonale sprawdzą się jesienią np. podczas Wszystkich Świętych, kiedy możliwe są przymrozki a ryzyko zamarznięcia żywych roślin jest spore.

Modne stroiki na Wszystkich Świętych wykonane przez florystki Kwiaciarni Piwonia możesz nabyć zarówno na stronie internetowej: https://kwiaciarnia-piwonia.pl/ jak i osobiście w kwiaciarni znajdującej się pod adresem Podwisłocze 30/1 w Rzeszowie.

Wszystkie nasze kompozycje na cmentarz są ręcznie robione z bardzo dobrej jakości materiałów, które nabyliśmy bezpośrednio od producentów. Ich wysoka jakość sprawia, iż są one trwałe oraz odporne na warunki atmosferyczne, dlatego kompozycje mogą służyć przez wiele lat. Jednocześnie materiał ich wykonania doskonale imituje żywą roślinę co jest dodatkowym atutem.

Stroiki wykonujemy z takich sztucznych kwiatów jak: hortensje, chryzantemy, storczyki, mieczyki, lilie, róże, kalie oraz wiele innych wedle życzeń klienta. Oczywiście do wyboru posiadamy spory wachlarz kolorów. Każda kompozycja dodatkowo udekorowana jest w sztuczne dodatki zielone.

Stroiki na cmentarz które oferujemy osadzone są w ciężkiej podstawie wypełnionej betonem, dzięki czemu masz gwarancję, iż żaden podmuch wiatru nie uszkodzi stroika ani nie strąci go z grobu.