Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Bukiet z czerwonych róż to symbol miłości jednak inne kolory również mają swoją symbolikę i np.:

  • róża biała – symbolizuje wdzięczność
  • róża różowa – symbolizuje przyjaźń

Przy wyborze koloru jednak przede wszystkim powinniśmy się kierować tym co podoba się Twojej ukochanej lub osobie której chcemy wręczyć ten wyjątkowy prezent. Nasze florystki w razie potrzeby z przyjemnością doradzą Ci który kwiat będzie optymalny jeśli sam będziesz miał problem z wyborem.

Bukiet możemy zamówić sam, czyli będzie się on składał tylko z róż, wstążeczki oraz foli ale również możemy do niego domówić dodatki zielone co także się wyśmienicie sprawdza i jest częstym wyborem naszych klientów.

Każda róża która znajdzie się w kompozycji jest świeża, dbamy o bardzo częste dostawy od producentów a dodatkowo przechowujemy wszystkie kwiaty w chłodniach. Zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne, także bardzo mocno stawiamy na jakość sprzedawanych bukietów.

Kwiaciarnia internetowa – dowóz na terenie Rzeszowa i okolic

Nasza Kwiaciarnia znajduje się w Rzeszowie i to właśnie w tym mieście zapewniamy darmową dostawę przy zamówieniu powyżej 50 zł. na terenie Rzeszowa. W innych przypadkach podczas zamówienia pojawi się dodatkowa drobna opłata za transport. Jeśli chciałbyś by bukiet kwiatów doręczono w dniu zakupu bardzo prosimy o kontakt przed zakupem z naszą kwiaciarnią w celu potwierdzenia.