Wyświetlanie wszystkich wyników: 35

Bukiet z tulipanów Kokoloko

109.00 189.00 

Mix

109.00 

Śliczotek

129.00 230.00 

Tulpik

129.00 230.00 

Bukiety z róż, tulipanów czy innych kwiatów to niespodzianka, która zawsze wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Nasza Kwiaciarnia kilka razy w tygodniu dowozi świeże cięte kwiaty prosto od producentów. Kupując u nas nie musisz się martwić, iż otrzymasz nieświeży bukiet, który szybko uwiędnie. Posiadamy chłodnie komorową oraz regał chłodniczy gdzie można zobaczyć jak wyglądają nasze kwiaty a nasze florystki na miejscu zrobią bukiet z wybranych świeżych kwiatów. Róże, tulipany, goździki, gerbery, frezje, astrometrie, lilie, słoneczniki, santini, eustoma, piwonie to tylko wybrane gatunki kwiatów z których wykonujemy bukiety imieninowe, urodzinowe ale również bukiety ślubne. Oczywiście niektóre z nich są sezonowe, także nie w każdej porze roku możemy wybrać swój ulubiony gatunek kwiatu.

Bukiet kwiatów na prezent

Imieniny, urodziny, rocznica ślubu a może w przeprosiny lub po prostu bez okazji – z miłości do drugiej osoby – bukiet to idealne rozwiązanie. Prezent ten jest bardzo miły a umieszczony w flakonie w widocznym miejscu naszego mieszkania będzie bardzo długo nie tylko cieszył obdarowaną osobę ale przypominał o niespodziance którą sprawiłeś.

Bukiety przeważnie wręczamy kobietom, ale coraz częściej zauważamy, że to kobiety również wręczają bukiety swoim mężczyznom.

Jak wybrać kwiaty do bukietu?

Na naszej stronie istnieje duży wybór najróżniejszych bukietów z różnych kwiatów oraz kolorów, jeśli jednak  chcesz złożyć specjalne zamówienie, lub żaden z prezentowanych bukietów nie przypadł Ci do gustu, skontaktuj się z nami a nasze florystki wykonają dokładnie taką kompozycję kwiatową jaką zechcesz.

Przy wyborze bukietu możemy wziąć pod uwagę również symbolikę np. czerwona róża to symbol miłość, natomiast biała róża symbolizuje wdzięczność, różowe róże – oznaczają przyjaźń – także już mamy małą podpowiedź jaki kolor róży wybrać w zależności od sytuacji.

Inny popularny kwiat gerbera – mówi o szacunku a także docenieniu innej osoby, chryzantemy natomiast  najczęściej znajdziemy na grobach naszych bliskich. Goździk symbolizuje zadowolenie oraz fakt bycia dzielnym; bratki możemy wręczyć osobie której chcemy powiedzieć o przyjacielskich uczuciach, dalia to przyjemność; a piękny żółty kwiat jakim jest słonecznik to symbol adorowania.  Popularny  tulipan to również po części symbol miłości, wręczając tulipana mówimy danej osobie, że dobrze się z nią czujemy.